Tatjana Kukk

Teadjanaine, praksis nõustajana, tervendajana ning šamaanina üle veerand sajandi, Eestis.

Kasutades talle antud Maailma Ema kanalit ja naistele looja poolt antut on Tatjana ligi 30 aasta jooksul omandanud oluliselt  teadmisi, kogemusi ja jõudu.

Šamaaniprotsess – Naise jõu äratamine

Naistele, neidudele, ka meestele ehk…

Naine ja mees on kaks eri poolust, kaks potentsiaali. Paljud terviseprobleemid, suhetele, heaolule, saavad alguse teadmatusest naise tõelise ja loomuliku jõu suhtes. Selles on oma spetsiifika. Kui seda tunda ja kasutada on tulem positiivne nii  enda kui teiste jaoks. Teades, et Naise väe potentsiaal on suur, suurem kui mehelikul energial…. Paljud meie probleemid siin maailmas, suheteski, tulenevad just selle energia olematust või  kirjaoskamatust kasutamisest. Vaatleme naiste potentsiaali tolteekide iidsete teadmiste vaatenurgast, lisaks pisut Mantak Chia metoodikaid ja läbime müstilise Elulille avanemise protsessi.
Tõlgiks ja abiliseks on minu mees, samuti šamaan, Aivar Kukk.

Reedel, laupäeval ja pühapäeval: Ruunitelk – pidevalt avatud

Põhjala ruunid ja ohutised, väeesemed, bindruunina oma nime ja peremärk, Ruunika teemalised ehted ja  artefaktid. Saate, õpetame ja  abistame, endale põletada v lõigata ruunikirjas või runostafina ohutised. Poolfabrikaadid puuoksast v plangust  meie poolt.  Seletame ja aitame  ruunide ja talismanide maailmas leida endale  vajalikku tuge ja teadmist. Ka ruunid on meie maal olnud ja jäävad ning kannavad väge põhjala jumalate juurest.  Õigesti  suunatuna ja kasutatatuna on see suur vägi ja kaitse. Me ei ennusta ruunidega tulevikku ent saame teid julgustada ja toetada oma teel, näidates kus praegu  oleme.  Tasu annetuslik + pisut materialide eest.

Samuti on meil kaasas valmis ruunitemaatikaga väeesemed, mida müüme ja seletame seda kuidas neist ka kasu oleks.

Festivalil toimuvad töötoad:

23.07 kell 10:00 – 11:45 Šamaaniprotsess: naise väe äratamine

Loe lähemalt:

Vaimse  arengu keskus “Leia end”

FB:  https://www.facebook.com/TeadjanaTervisest/

tel: +372 5662 9089
e-post:  leiaend@gmail.com