Aivar Kukk

Teadmamees, iseseisev praksis ja nõustamised veerand sajandit, shamaanitööd, isegi volitatud insener veel.

Festivalil toimuvad töötoad

Laupäeval 06.07 kell 12:00 – 14:00 viib Aivar läbi RUNOKRAFT Töötoa, kus saad koostada endale ruunikirjas ohutise, nime, märgi ja muudki (põletades või lõigates)

Reedel, laupäeval ja pühapäeval: Ruunitelk – pidevalt avatud

Individuaaltöödeks lepime sobivad ajad kokku.

Põhjala ruunid ja ohutised, väeesemed, bindruunina oma nime ja peremärk, Ruunika teemalised ehted ja  artefaktid. Saate, õpetame ja  abistame, endale põletada v lõigata ruunikirjas või runostafina ohutised. Poolfabrikaadid puuoksast v plangust  meie poolt.  Seletame ja aitame  ruunide ja talismanide maailmas leida endale  vajalikku tuge ja teadmist. Ka ruunid on meie maal olnud ja jäävad ning kannavad väge põhjala jumalate juurest. Õigesti suunatuna ja kasutatatuna on see suur vägi ja kaitse. Me ei ennusta ruunidega tulevikku ent saame teid julgustada ja toetada oma teel, näidates kus praegu  oleme.  Tasu annetuslik + pisut materialide eest.

Samuti on meil kaasas valmis ruunitemaatikaga väeesemed, mida müüme ja seletame seda kuidas neist ka kasu oleks. Ka saame kokku leppida ajas ja kohas, et minna ohutult ja tegusalt sügavuti alla manala/toonele teele; st teha Rännak väe ja teadmise järele, küllusele siin ilmas. Leidmaks oma kanali sisemise kanali, kogugumispunkti ja näitamaks end seal, üleval ja all.

Laupäeval 06.07
12.00 – 14.00
Vestlusring
Inimtekkelised loodusvaimud siin ja mis seal ilmades veel meid ootab. AASTATEGA KOGETUST

Pühapäeval 07.07
10.00 – 11.45
Vestlusring
Inimtekkelised loodusvaimud siin ja mis seal ilmades veel meid ootab. AASTATEGA KOGETUST

Loe lähemalt:

Vaimse  arengu keskus “Leia end”

FB:  https://www.facebook.com/TeadjanaTervisest/

tel: +372 517 9898
e-post:  leiaend@gmail.com