Indra reinpuu

INDRA REINPUU 

Indra Reinpuu on Austraalias sündinud ja üles kasvanud eestlane. Šamanismi sügavamad teadmised jõudsid temani 2013 aastal ja juba 2018 hakkas ta šamanismi tarkusi pakkuma ka Eestis. 

Tema eesmärgiks inimestega tegelemisel on muuta nende elu paremaks, aidata süveneda teadlikuks saamise teekonnal ja seeläbi terveneda. 

Indra ütleb: „ Oluline on leida üles tõeline mina, et inimene saaks käia oma Südame Teel. Looduse tarkus ja märkide lugemise oskus on imeline toetaja sellel teekonnal.” 

2023 aasta suvel kõndis ta Eestimaale tiiru peale (Ring Ümber Eesti) ja lõi läbi selle võimsa kaitseringi. 

Eestis on ta läbi oma õpetuse loomas uut vaimset maastikku ja kogukonda.  Samuti on ta loonud ainulaadsed Eluratta šamaanikaardid märkide lugemiseks Põhjala loodusest.

 

Indra Facebooki leht – Südame Teel: https://www.facebook.com/lounakotkas

INDRA REINPUU TÖÖTOAD SHAMAANIFESTIVALIL

LAUPÄEV              10.00 – 11.45

VARI JA VALGUS

Igapäevane šamanistlik elamine kasutades nii valguse kui varju tööriistu.

Mis on vari ja kuulub varju? Mis valgusesse? Kuidas saada vastuseid enda seest ja lugeda väljast poolt? Uue vaimse isikliku maastiku loomine enda sees.

 

LAUPÄEV              12.00 – 13.45

NELJA ELEMENDI PUHASTUSTSEREMOONIA – Praktiline töötuba

 

Nelja elemendi puhastustseremoonia. Loome ühenduse nelja elemendiga, mis puhastab ja väestab meid ning tervendab seeläbi maailma.

 

 

 

 

PÜHAPÄEV    10.00 – 11.45

”ELURATTA LUGU” – Šamanistlik Kaardilugemine

Töötoas avame ennast elu müsteeriumile, et saada Põhjala tootemitelt juhatust ja nõu. Kõik osalejad saavad ringist kaasa isikliku sõnumi.

*Eestis on Indra läbi oma õpetuse loomas uut vaimset maastikku ja kogukonda. Samuti on ta loonud ainulaadsed Eluratta šamaanikaardid märkide lugemiseks Põhjala loodusest.

 

PÜHAPÄEV    12.00 – 14.00

UUELE ÄRKAMINE JA HARMOONIA LOOMINE – Vestlusring / töötuba

Selles töötoas otsime vastuseid küsimustele: Kuidas luua maailma juurde inimlikke väärtusi, kasutades šamanismi teekonda? Millised on meie võimalused ja kohustused enda ning teiste ees?

Kuidas integreerida šamanistlikud teadmised igapäeva ellu?

 

 

 

 

INDRA REINPUU LÜHEM KIRJELDUS

Indra Reinpuu toob festivalil teieni enda ainulaadse šamanismi õpetuse. Ta õpetab, kuidas töötada varjus ja valguses lugedes looduse märke ja kasutades vaimu juhatust. Samuti Indra toob kaasa ka enda loodud unikaalsed šamaani ennustuskaardid ja pakub festivali raames ühe töötoana nende lugemisõpetust.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.