ERROL VARES

Loodustunnetuse õpetaja Errol tegeleb põhiliselt inimestele selgitamisega, kuidas loodusega suhelda, teda hoida ja temast hoolida. Looduse austamine ja hindamine on meile põlvest põlve järjepidevuses kaasa tulnud, peame väärtustama oma planeeti, kellel elame.

Käsitleme nii teoorias kui praktikas metoodikaid, kuidas töötada tervendavalt, puhastavalt iseendaga koosmõjudes maajõujoontega ja inimese rakumagnetismiga. Kuidas ennemuiste tervendamiskunst ise end Tervendaja kaudu ilmutas. Enda sisekosmose läbiskanneerimine otsimaks blokeeringuid organismis. Mineviku puhastamine, korrastamine läbi psühhoanalüüsi. Enda väljalise tervikolemuse väeline ülesehitamine. Looduspaikkondade erinevad tööiseloomud tervendustöödeks. Õpime uuendama enda maailmavaadet ja sealt edasi ka rakutasandil füüsilist.

Töötoad:

22.07 12.00 – 15.00 Rituaalide ja rituaali ruumide ülesehituse printsiibid

23.07 10.00 – 11.45 Loodusvägedega tervendamine ja riitused looduses “Enesetervendamise võtted looduses”

Loodustunnetuse õpetaja ERROL VARES „Enesetervendamise võtted looduses“

Ettekandes käsitleme nii teoorias kui praktikas metoodikaid, kuidas töötada tervendavalt, puhastavalt iseendaga koosmõjudes maajõujooned ja inimese rakumagnetism. Ehk siis kuidas ennemuiste tervendamiskunst ise end Tervendaja kaudu ilmutas. Enda sisekosmose läbiskanneerimine otsimaks blokeeringuid organismis… Mineviku puhastamine, korrastamine läbi psühhoanalüüsi… Ja enda väljalise tervikolemuse väeline ülesehitamine… Looduspaikkondade erinevad tööiseloomud tervendustöödeks… on märksõnad mida käsitleme. Nende meetodite kaudu maailma vaatlemine on juba iseenesest uuenduslik, sest tajume igasuunalist vajalikku tagasisidet, mis muidu tavaeluliselt on peaaegu et olematu. Ehk siis õpime uuendama enda maailmavaadet ja sealt edasi ka rakutasandil füüsist.