DENIS VINOGRADOV

Festivalil toimuvad töötoad

Pühapäeval 07.07 kell 19.00 – 20.00 Shamaanifestivali lõpukontsert “Elu püha loomine”

Denis Vinogradov on kohal “PRAVILAGA” – iidse slaavi tervendustehnoloogiaga.

Seanss kestab 40 minutit  ja hind on 30 eur. (sisaldab tööd trenazööriga, vibroakustilsit massaaži ning konsultatsiooni).

Pravila  – Parandaja

Iidne slaavi venituse ja korrektsiooni süsteem “Pravilo” on nüüd ka Eestis. Teeme privaat seansse. Oleme valmis aidama teid töötada enda kehaga ning teadvusega, sel viisil, mida te pole kunagi varem teinud.

Läbi kogemuse saame öelda, Pravilo + Heli on tõsiselt väga edukas kombinatsioon efektiivsetest ja praktilistest metoodikatest. Ehtsad iidsed teadmised kehast ja vaimsust. Balanseeritud pinge ja lõdvestus, sügav ja teadlik keha tunnetamine.

“Pravilo” – eesti keeles vast parim tõlge oleks „Praavitaja” ehk „Parandaja”. Seda nimetatakse vahest ka vana-vene või vana-slaavi instrumendiks. On vägagi tõenäoline, et meie esivanemad kasutasid analoogset seadet oma eesmärkide saavutamiseks. Tõtt öeldes, ei ole meie versioon sellest seadmest täpne koopia kunagi kasutusel olnud ja kirjanduses kirjeldatud seadmest, vaid on mugandatud, tänapäevasem tehnoloogia, rõhuasetus on tehtud ohutusele ja treeningute sujuvale kulgemisele, sest ausalt öeldes on tegemist kaasaegse inimese jaoks vägagi tugevate koormustega ja kindlam on venitada end sellel trenažööril spetsialistide kontrolli all.

Nüüd saab läbi kogemuse ütelda, et see on tõsiselt väga edukas kombinatsioon efektiivsetest ja praktilistest metoodikatest. Ehtsad iidsed teadmised kehast ja vaimsust. Balanseeritud pinge ja lõdvestus, sügav ja teadlik keha tunnetamine.

Esmapilgul tundub, et trenažöör mõjub ainult meie füüsilisele kehale: tugevdab lihaseid ja kõõluseid, venitab paika liigeseid, sirgendab ja sirutab selga. Selle kõige kohta leiate internetist lihtsa vaevaga lugemist – tavameditsiini spetsialistide arvamusi, erinevate instituutide uurimusi.

Kuid „Parandajal” on veel teinegi kasulik pool – hingeline ja meeleline tervenemine. Trenazöör aitab (ja see on praktikas järgi proovitud!) puhastada me kehast sisemist „prahti”, nii hingelist kui füüsilist. Pärast treeningut seadmel tunnetate oma keha paremini, tekib elutahe ja loovus.

___________________________________________________________

»»» Kellele „Parandaja” sobib ja kellele mitte?

Nagu iga instrumenti, võib ka „Parandajast” olla nii kasu, kui ka kahju. Kõik sõltub kasutaja hetketervisest, tema psühholoogilisest ja emotsionaalsest seisundist, sellest, kui blokeeritud ja jääkaineid täis ta on.

Me positsioneerime „Parandajat” kui sportlik-profülaktilist trenažööri, mida kasutatakse nii füüsise kui hinge treenimiseks. Mitte mingil juhul ei ole tegemist mingi imevahendiga mis aitab kõigi haiguste vastu, eriti neile, kel on tõsiseid probleeme selgrooga või luustikuga üldiselt – sellest ka vastunäidustuste pikk nimekiri. Ravivenitusi kasutatakse mitmete erinevate haiguste puhul pikaajaliselt ja edukalt nii spordis kui rehabilitatsiooniravis, kuid kindlasti on vaja läheneda igale inimesele individuaalselt: tuleb läbi viia täielik haiguse diagnostika ja pidev paranemise jälgimine.

„Parandaja” on võimas tööriist üldiselt tervele inimesele, kes tunnevad hästi oma keha võimeid ja soovivad kombata tema võimete uusi piire.

Pidage meeles – „Parandaja” on terveid eluviise toetav trenažöör, mis ei välista teisi tervise säilitamiseks vajalikke asju: immuniteedi suurendamist, liikumist, päevarütmi ja korrapärase söömise järgimist, puhast vett, värskes õhus viibimist ja muidugi – kindlasti – positiivset mõtlemist.

Panustage oma tervisesse aega ja jõudu, võtke iseseisvalt vastutus oma tervise eest ja kindlasti märkate, kuidas teie keha tänab teid selle eest.

„Parandaja” ON OMA KEHA JA HINGEGA TEGELEMISEKS EFEKTIIVNE INSTRUMENT

___________________________________________________________

»»» Vastunäidustused treeningutele:

Peavalu,

-kõrgendatud vererõhk,

-rasedus,

-alkohoolne/narkootiline joove,

-kehakaal üle 125 kg.

»»» Meditsiinilised vastunäidustused:

-Seljaaju kasvajad,

-terava valu sümptomitega selgroohaigused,

-selgroomurrud,

-selgrootraumad ja/või –operatsioonid,

-selgroosse või jäsemetesse paigaldatud metallosad,

-hiljutised jäsememurrud ja -nihestused,

-lihasevenitused, progresseeruv song,

-selgroo vahelülide ja meniskite traumad,

-pidev valu ükskõik millises selja osas,

-osteoporoos, ägedad põletikulised protsessid kehas,

-epilepsia,

-tõsised nakkushaigused,

-veenilaiendid,

-kardiostimulaatorid.

»»» NB!!! Me EI võta vastutust tervise halvenemisest tingitud kahju eest kui teie tervis halvenes seoses arsti või instruktori poolt määratud režiimi rikkumisega, ohutustehnika eiramise tulemusel, harjutuste sooritamise korra vastu eksimisel, haigestumise korral, traumade ja krooniliste haiguste korral !!!

Lisainfo:

info@helid.ee
tel.  56 28 52 29