AK ARJAANA KAM/TERJE PARTS

Öeldakse, et šamaan on „haavatud“ tervendaja. See tähendab, et ta on ise enda raskeid probleeme tervendada osanud ning omandanud seeläbi võime mõista ja aidata neid ka teistel lahendada.

Spirituaalsete otsingute rajale sattusingi oma elus ja tervises keerulistele olukordadele lahendust otsides. Vaim juhatas mind erinevate šamaanide ja õpetajate juurde.

Alustasin oma rada 23a tagasi Sergei Strekalovi (Ajurk`i) ja Tõnu Talimaa (Aia Kha) juhendamisel Carlos Castaneda maailma praktikaid tundma õppides ja praktiseerides. Läbisin enesearenduslikke laagreid, retriite 5a jooksul Uuralites, Karpaatides, Venemaal, Lätis, Eestis. See kujundas tervikliku ja süsteemse enese sise- ja välismaailma tunnetuse.

Arutam Ruyman, šamaan Ecuadorist – tema juures ennast taimedega tervendamas käies, hakkasin aru saama taimemaailma olemusest.

Šamaan Morsuk Kam`i juhendamisel alustasin šamaanitöö praktiseerimist 3 aastat tagasi. Morsuk Kam`i, Tuva–Hakassia traditsiooni õpetused on minus elustanud ühendused kohalikust keskkonnast kasvanud šamanismiga, tervendava šamaanitöö printsiipide ja oskustega.

Töötoad:

22.07 10:00 – 11:45 Tunnetuslik taimede lugemine ürdiaias – taimede šamanistlik nägemine